Klasik İtalya - 8 Days

Klasik İtalya

Klasik İtalya Turları ekonomik yurt dışı tur gezisi fiyatları uzman rehberler eşiğinde Fides Travel’da…

Birçoğumuz genelde İtalya turlarını yaz aylarında deniz-kum-güneş üçgeninde yapmayı düşünürüz. Bunda son derece haklıyız da. Çünkü İtalya’nın güney sahilleri benzersiz bir güzelliğe sahip. Güneyin plajları ve denizi dışında kuzeyin tarihi yerlerini görmek için de en çok yaz aylarını tercih ederiz. Fakat İtalya’nın yazı kadar kışı da size benzersiz bir tatilin kapılarını aralıyor. Çünkü Alpler’in eteğinde bir ülke olan İtalya’da kış, sandığınızdan çok daha güzel geçecek. Eğer kış mevsiminde İtalya‘ya gidilir mi diye endişeniz varsa emin olun ki İtalya sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

İtalya gezisi yapmak istiyorsunuz ve uygun fiyatlı olmasını arzuluyorsunuz. O halde kış sizin için ideal bir zaman olacaktır. Türkiye’de tatile denk gelen dönemler dışında kışın seyahat etmek oldukça uygun fiyatlarla yapılabiliyor. Buna ek olarak kış sporları, kayak gibi merakınız varsa da kışın seyahat etmek sizin için gayet zevkli olacaktır. Üstelik seyahat ettiğiniz yer İtalya ise o zaman hiç düşünmeden ve kar kış demeden yola koyulma vaktidir.

Uygun Fiyatlar: Avrupa’nın birçok kenti özellikle yaz ve ilkbahar aylarında yüksek sezonu açıyor ve fiyatlar kışa oranla daha yüksek oluyor. Bu yüzden İtalya turum uygun olsun düşünceniz varsa kışın seyahat etmekten şüphe duymayın. İtalya size kışın da tüm güzelliklerini sunacaktır. Buna emin olun. Yol, konaklama, alışveriş gibi kalemlerin fiyatları kış döneminde daha uygun olacağı için İtalya’yı oldukça hesaplı gezme imkanı bulacaksınız.

Kayak: İtalya kış dönemini yoğun turistle geçiren ülkeler arasında yer alıyor. Bunun nedenleri arasında ilki Alpler’e yakın olan birçok kentinin kayak yapmak için tercih edilmesi geliyor. Akdeniz ülkesi İtalya’da kış sezonunun bu denli yoğun ve güzel geçmesi, bu ülkeyi özel kılan bir başka neden daha. İster kayak merakınız olsun, isterse daha önce kayak ile hiç ilgilenmemiş olun İtalya’nın Alpler’e yakın olan kentleri ve köyleri her zevke hitap ediyor. Üstelik mükemmel fotoğrafların da adresi oluyor.

Festivaller: Bahar ve yaz ayları dışında İtalya’da kışlar da festival ve konserlerle dolu dolu geçiyor. Bir sanat ülkesi olan İtalya’da kışın yapılan festivallerin başında kuşkusuz Venedik Karnavalı geliyor. Milyonlarca turistin ziyaret ettiği Venedik kentinde birbirinden ilginç kostümlerle görsel bir şölene dönen Venedik Karnavalı‘na gitmek için ocak ya da şubat aylarında İtalya’yı ziyaret etmeniz gerekiyor. Unutmadan, yanınıza mutlaka bir kostüm götürün. Maskeleri ise bir gelenek olarak Venedik’ten alın.

En Güzel Şehirlere Yolculuk: İtalya seyahatinizi kışa denk getirdiğinizde sadece tek bir ülke ile sınırlı kalmak gibi bir korkunuz olmasın. Çünkü İtalya’nın son derece gelişmiş bir tren ağı bulunuyor. Günün birçok saati farklı kentlere yolculuk yapma imkanı bulabileceğiniz kış döneminde, gitmek istediğiniz birçok yere yaz ya da bahar aylarına oranla daha uygun fiyatlarla seyahat edeceksiniz. İtalya gezinizi kışın Napoli ile başlatın ve ünlü meydanı Plebiscito’ya uğrayın.

* Kraliyet Sarayı,
* Castel Nuovo (Yeni Kale),
* San Francesco di Paola Bazilikası,
* I. Umberto Galerisi,
* UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde bulunan San Carlo Tiyatrosu

ve Napoli Limanı gezileriyle keşfe devam edin. Dünyanın en farklı yerlerinden olan Pompei Antik Kenti’ne uğrayın. Ardından rotayı Roma’ya çevirin.

* San Pietro Meydanı ve Bazilikası,
* Castel Sant’Angelo,
* Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı,

ünlü Colosseum ve Aşıklar Çeşmesi ile İspanyol Merdivenleri’ni görülecek yerler listenize alın. Ardından sanatın başkenti Floransa ile bir klasiği yaşayın. Bir gününüzü sanat galerilerine arayın.

Ve Uffizi’ye hayran olmak için onu doyasıya gezin.

Yemek, yemek, yemek: İtalya seyahati kışa denk geldiğinde emin olun ki yaza göre daha avantajlı geçektir. Çünkü yazın sıcağında doyasıya yiyemediğiniz İtalyan yemeklerini artık doya doya yeme vaktidir. Pizza, makarna, tiramisu ve enfes şarapları kışın hem uygun fiyatlara hem de sıcaktan bunalmadan yemek kadar güzeli yok. Ülkenin ilk akla gelen içeceklerinden olan lezzetli kahveler de yazın sıcağına göre kışın tercih ediliyor. Ayrıca kışın kahve içerken sosyalleşmek de bonusu. Peki ya dondurma dediğinizi duyar gibiyiz. Üzülmeyin, İtalya’nın ünlü dondurmaları sadece yazın değil, kışın da yapılıyor. Dediğimiz gibi İtalya’da kış bir başka geçiyor.

Day 1
İZMİR – ROMA

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus kontuarı önünde saat 21.00’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 6503 sefer sayılı uçuşu ile saat 23.25’de Roma’ya hareket , yerel saat ile 00.35’de varış ve otele transfer.

Day 2
ROMA – ( ROMA İKONLARI ve VATİKAN ) – (ROMA GECE TURU)

İlk sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Roma ikonları ve Vatikan turu (55 Euro). “Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat ,tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkıyor. Antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyle yarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti şehre çekerken, Roma tüm güzelliği ve ince tasarımıyla bu kalabalıkları bile insanı boğmadan taşıyabiliyor. Avrupa Medeniyeti’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Vatikan (San Pietro), görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Roma’nın en önemli ikonlarını gece ışıklarıyla görme şansını yakalayacağımız Roma Gece turuna katılabilirler. (35 Euro). Tur sonrası otelimize transfer.

Day 3
ROMA – ( NAPOLİ & POMPEİ )

Sabah Kahvaltının ardından sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli & Pompei turu (85 Euro). . Margarita pizzasının anavatanı olduğu söylenen , İtalya’nın 3. büyük şehri Napoli’de Garibaldi meydanı, Via Toledo ve bu ikisinin arasında kalan kısım; Centro Storico diye adlandırılan şehrin en eski denebilecek semti şehir turunda göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası Pompei’ye hareket. Pompei M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı’nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılından beri süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır.Pompei günümüzde yüksek turizm potansiyeli ve bilimsel yönüyle, dünyanın en önemli arkeolojik alanlarından biridir . Tur sonrası otelimize transfer.

Day 4
ROMA –NEMİ– FLORANSA

Birlikte alacağımız Kahvaltının ardından Albano Gölü & Nemi Gölü & Castel Gondolfo turu . Nemi Köyü, bilinen adı ile çilek köyü pencerelerinde çiçeklerle sizi karşılayan rengarenk evleriyle, taş sokaklarıyla, meşhur doğal çileklerinin satıldığı, sergilendiği, birbirinden sevimli dükkanlarıyla ve sonunda muhteşem göl manzaralarıyla kendinizi masaldaymış gibi hissettiren eşsiz bir doğaya sahip. Albano gölü kıyısına kurulu Castel Gondolfo ise Papa’nın yazlık saraına ev sahipliği yapmakla beraber tarihte pekçok roma imparatorunun yazlığına da ev sahipliği yapmış eşşiz bir kasaba.

Tur sonrası Floransa’ya hareket otelimize transfer.

Day 5
FLORANSA – ( PİSA & SAN GİMİGNANO & SİENA )

Floransa’da Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Mega Toscana turu(95 Euro). San Gimignano, Siena ve Pisa olmak üzere üç farklı geziden oluşan, tam günlük Toscana turumuz boyunca unutulmaz manzaralar ve görkemli yapılar sizi bekliyor. San Gimignano :Çevresinde Dünyanın en kaliteli ve çeşitli üzüm bağlarının ve en iyi dondurmacısının bulunduğu ,porcini ve türüf mantarlı peynirleri ile ünlü,14.yy’dan kalma ve etrafı surlarla çevrilmiş Toskana’nın Orta Çağ şehrini geziyoruz. Siena :Orta Çağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir. Pisa; ünyaca tanınan eik kulesiyle meşhur kentte Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yer arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler. Tur sonrası otelimize transfer.

Day 6
FLORANSA – FERRARA- VENEDİK

Otelde ki Kahvaltının ardından panoramik Floransa şehir turu için hareket ediyoruz. . Rönesans’ın başkenti ve Pinkyo’nun memleketi Floransa’da, önce portakal rengi kubbesiyle hemen dikkat çeken ve Avrupa’nın 4. büyük kilisesi olan Santa Maria Del Fiore Katedrali’n dışarıdan görüyoruz. Katedralin en dikkat çeken detaylarından biri İncil’in eski ahit bölümünde anlatlan ve bazıları Kur’an-ı Kerim’de de zikredilen peygamber kıssalarının temsili olarak canlandırıldığı bronz kapıdır.(Vaftizhane girişindeki Cennet Kapısı) Daha sonra bir zamanlar halkı parlamentoya davet etmek için kullanılan Giotto’ nun Çan Kulesi, yüzyıllar boyunca Floransa’nın politik ve sosyal merkezi olan ve Michelangelo’nun ünlü Davut Heykeli’nin de bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkânlarıyla meşhur Eski Köprü (Ponte Vecchio) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası UNESCO Dünya Kültürel Miras Listesi’nde yer alan ve bölgenin surlar içindeki en büyük, Ortaçağ – Rönesans şehri Ferrara’ya transfer ve panoramik şehir turu. Tur sonrası otelimize transfer.

Day 7
VENEDİK – ( MİLANO & SİRMİONE & VERONA )

Venedik sabahında ki Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Milano & Sirmione & Verona turu (90 Euro). Turumuz esnasında Duomo Katedrali, Vittorio Emmanuel Pasajı ve La Scala Meydanı görülecek yerler arasındadır. Milano şehir turunun ardından Sirmione’ye hareket. İtalya’ nın en büyük gölü olan Garda Gölünün incisi Sirmione kasabasının girişinde sizi, tarihi 13. yy’a dayanan Scaligero Kalesi karşılıyor. Begonvil çiçekleriyle kaplı binaları ve tarihi dokusu korunmuş sokakları ile sakin bir Ortaçağ kasabası olan Sirmione, masal diyarını andırıyor. Sirmione turumuz sonrasında Verona’ ya hareket. Ünlü İngiliz edebiyatçı Shakespeare’in eserine konu olmuş tarihteki en büyük aşk hikayesinin kahramanları Romeo ve Juliet’in evinin de bulunduğu, Roma amfitiyatrosundan (Coloseum) sonra İtalya’daki ikinci en büyük amfitiyatroya (Arena di Verona) ev sahipliği yapan UNESCO Kültürel Miras Listesi’ndeki Kuzey İtalya’nın romantik şehri Verona gezimiz sonrasında otele transfer. Geceleme Venedik otelimizde.

Day 8
VENEDİK – IZMIR – ( VENEDİK KOMBİ - GONDOL )

Son Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği transfer saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Venedik Kombi– Gondol turuna katılabilirler (65 Euro). İlk durağımız, özel tekne ile ile yaklaşık 4 km uzunluğundaki büyük kanaldan geçerek ulaştığımız San Marco Meydanı. İstanbul’dan getirilen granit sütunların da bulunduğu bu meydan yüzyıllar boyunca dünya ticaretinde söz sahibi olmuş Venedikli tüccarların buluştukları ve açık denizlere yelken açtıkları önemli bir merkez. Devamında şehrin en önemli anıt binalarından biri olan Dükler Sarayı, Rialto Köprüsü, mahkûmların idam edilmeden evvel son kez şehri izledikleri “Son Bakış” Köprüsü ve saat kulesi görülecektir. Daha sonra su ile hemhal olmuş bu şehrin meşhur kanallarında gondol gezisi. Gondol gezisi esnasında Cem Sultan’ın Venediklilerin elinde tutulduğu süre içinde bir süre kaldığı Salute Kilisesi’nin görülecektir. Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Murano & Burano turuna katılabilirler (35 Euro). Turumuz bitiminde Venedik havalimanına transfer. Pegasus Havayolları’nın PC 6504 sefer sayılı uçuşu ile saat 01:25’de İzmir’e hareket. Yerel saat ile 04:40’te İzmir’e varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • * Pegasus Havayolları Özel Seferi ile İzmir (ADB) – Roma / Venedik - İzmir (ADB) gidiş dönüş uçak bileti,
 • * Belirtilen otellerde 7 gece oda+kahvaltı konaklamalar,
 • * Nemi, Floransa, Ferrara panoramik şehir turları,
 • * Havalimanı – otel – şehirler arası transferler
 • * Otel vergileri & Turist şehir vergileri,
 • * Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
 • * Fly Express profesyonel rehberlik hizmetleri
 • * TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • * Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )
 • * İsteğe bağlı seyahat sigortası (15 Euro)
 • * Ekstra turlar ve kişisel harcamalar.
 • * Müze ve ören yerleri giriş ücretleri,
 • * Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL
 • * İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro ).
Bilgiler

* Venedik Kombi turu tren, özel tekne ve gondol ile gerçekleştirilmektedir.
**** Floransa konaklaması Montecatini, Prato, Mugello bölgelerinden birinde sunulmaktadır.
***Venedik konaklamaları Padova, Mestre, Mira, Noventa Di Piave ve Treviso bölgelerinden birinde sunulmaktadır.
** Italya otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.

Avantajlı Gezi Paketi

Roma ikonları ve Vatikan turu (55 Euro) + Roma Gece turu (35 Euro) +
Pisa & Siena & San Gimignano (90 Euro)
Venedik Kombi – Gondol turu (65 Euro) + Milano & Sirmione & Verona turu (90 Euro)
Avantajlı ekstra geziler: 335 euro yerine, 250 EURO!!

(Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)
*** 0-2 yaş ücretsiz ,2-12 yaş %50 indirimlidir.

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.
***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.
***Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. Ekstra turlar için tahsis edilen araçlar, sadece bu turları alan misafirler için geçerlidir.

VİZE

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye’den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
**Fly Express, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

You can send your enquiry via the form below.

Klasik İtalya
From € 399
per Adult

Trip Facts

 • 40
 • Lütfen bilgi alınız.
 • Lütfen bilgi alınız.
 • Roma, Nemi, Floransa, Ferrara, Venedik
 • Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile İzmir'den Direkt Uçuş