5 Ülke 6 Şehir - 8 Days

5 Ülke 6 Şehir

Paris-Amsterdam-Brüksel-Lüxemburg-Köln-Frankfurt-Brugge-Notra Dame-Eiffel-Seine Nehri-Montmartre-Sacre Coeur Metrz-Den Haag-Rotterdam-Scheveningen-Delft-Marken Volendam-Disneyland ve Tüm Turlar fiyata dahil…

Paris-Amsterdam-Brüksel-Lüxemburg-Köln-Frankfurt-Brugge-Notra Dame-Eiffel-Seine Nehri-Montmartre-Sacre Coeur Metrz-Den Haag-Rotterdam-Scheveningen-Delft-Marken Volendam-Disneyland ve Tüm Turlar fiyata dahil…

Day 1
İZMİR - FRANKFURT - LÜKSEMBURG

Sabah saat 05:15’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali Lady Travel kontuarında buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUNEXPRESS HAVA YOLLARI’na ait, XQ910 sefer sayılı AKTARMASIZ DİREKT uçağımız ile 07:15’de Frankfurt’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 09:35’de varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Frankfurt panoramik şehir turumuz. Almanya’da farklı ulusları aynı çatı altında buluşturan, kıtanın en büyük finans merkezi sıfatını taşıyan, sürprizlerle dolu Goethe’nin şehri Frankfurt’da yapacağımız şehir turunda şehrin tarihi merkezi Römerberg, St.Bartholomaus Katedrali, Main Nehri, Goethe Evi göreceklerimiz arasındadır. Vereceğimiz serbest zamanın ardından Lüksemburg’a doğru yola çıkıyoruz. Kuzeyin Cebelitarık’ı diye adlandırılan doğal kale görünümündeki Lüksemburg’da TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ yapacağımız şehir tanıtım turumuzda; panoramik olarak Kirschberg platosuna kurulu yeni şehir ve AB binaları dışında tarihi merkezdeki dükalık sarayı, meclis ve bakanlık binaları, Anayasa, II.Guillaume ve Silah meydanları, Adolphe Köprüsü, Notre Dame katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Lüksemburg’daki otelimizde.

Day 2
LÜKSEMBURG - (METZ) - PARİS

Metz gezimiz için Metz’e hareket. Fransa’nın kuzeydoğusunda Lorraine Bölgesi’nin merkezidir Metz. Birçok Ortaçağ anıtı ve kentin surları ile etkileyici bir tarihi doku, yemyeşil bir doğa ve nehir boyunca uzanan bu şehirde yapacağımız panoramik turun ardından Paris’e doğru yola çıkıyoruz. Paris’e varışımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Paris panoramik şehir turumuz. Rivoli Caddesi, Vendome Meydanı, Notre Dame Kilisesi, Eiffel Kulesi, Zafer Anıtı, Opera Binası, Louvre Müzesi, Orsay Müzesi, Concorde Meydanı, Champs Elysees, Trocadero Meydanı şehir turumuz sırasında göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Paris’teki otelimizde.

Day 3
PARİS (NOTRE DAME - EIFFEL) (SEINE NEHRİ - MONTMARTRE - SACRE COEUR)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ yarım günlük Notre Dame Katedrali, Eiffel Kulesi gezimiz. Bu turumuzda, Gotik mimarinin en önemli eserlerinden sayılan Victor Hugo’nun ünlü “Notre Dame’ın Kamburu” eserine de ilham kaynağı olan Notre Dame Katedrali’ne gidiyoruz. Burada yapacağımız gezinin ardından Eiffel Kulesi’nin 2. katına çıkış ve serbest zaman. Bu noktada kahvenizi yudumlarken şehrin muhteşem manzaralarını izleme imkanı. Öğleden sonra TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ yarım günlük Seine Nehri, Montmartre Tepesi, Sacré – Coeur gezimize katılıyoruz. Nehirdeki tekne gezimizin ardından günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği “Ressamlar Tepesi” adıyla bilinen Montmartre Tepesi’ne gideceğiz. Burada Sacré – Coeur’ü (Kutsal Kalp Kilisesi) gördükten sonra, ressamların mekan tuttuğu Tertre Meydanı’nda kısa bir serbest zaman veriyoruz. Molanın ardından otellerimize dönüş ve serbest zaman. Konaklama Paris’teki otelimizde.

Day 4
PARİS (DİSNEYLAND / LİDO SHOW )

Tam gün Disneyland Turu. Bu turumuzda otobüslerimiz ile ulaşacağımız Disneyland Paris Theme Parc’ta Walt Disney’in ünlü kahramanları sizleri bekliyor, Pamuk Prenses, Pinokyo, Peter Pan gibi masal kahramanları ile karşılaşabilmek, muhteşem fil Jumbo’nun kanatlarında havalanmak ve Karayip Korsanları’nın hazinelerinin korunduğu mağaralarda dolaşabilmek, hayaletler şatosunda gizem ve korkuyu yaşayabilmek, uzay gemisi ile uzayda seyahat etmek için işte size unutulmaz bir fırsat. Akşam saatlerinde otobüslerimiz ile geri dönüş yolculuğu. Akşam dileyen misafirlerimiz ile Paris gecelerinin dünyaca ünlü kabaresi Lido’da şampanya eşliğinde muhteşem Lido Show’u izleme imkanı ve Paris «by night» turu. Konaklama Paris’teki otelimizde.

Day 5
PARİS - BRÜKSEL (BRUGGE)

Brüksel’e doğru yola çıkıyoruz. Şehre varışımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Brüksel şehir tanıtım turumuz. Şehir turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Atomium ve Heysel Stadyumu görülecek yerler arasındadır. Brüksel’de vereceğimiz serbest zamanın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Brugge turumuz için hareket ediyoruz. Kuzeyin Venedik’i olarak bilinen Brugge – Bruges, Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biridir. Ortaçağda en parlak dönemini yaşayan Avrupa ticaretinin vazgeçilmez limanlarından olan şehir, aynı zamanda Burgonya Dükalığı’na da başkentlik yapmıştır. Kanalları, iyi korunmuş binaları, Burg ve Markt meydanları, Beffroi, Kutsal Kan Kilisesi, 14.yy dan kalma belediyesi ile kendinizi bir film setinde ya da masal diyarında hissedeceğiniz, 2000 yılında UNESCO Dünya Mirası listesine girmiş bu şehirde geçireceğimiz serbest zamanın ardından konaklama Brüksel veya Brugge yakınlarındaki otelimizde.

Day 6
BRÜKSEL / BRUGGE - AMSTERDAM

Sabah kahvaltımızın ardından Amsterdam’a hareket. Varışımızın ardından kanalları, tarihi mekanları, dünyaca ünlü müzeleri ile dünyadaki en muhteşem küçük şehirlerden biri olan Amsterdam’da yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Amsterdam panoramik şehir turumuz. Yel değirmeni, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Yeni Kilise, Çiçek Pazarı, Rembrandt Meydanı ve Kırmızı Fener Mahallesi ve Eski Kilise turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Amsterdam yakınlarındaki otelimizde.

Day 7
AMSTERDAM (GRAND HOLLAND) (KANAL TURU)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Grand Holland turumuz. Bu turumuz sırasında Barış ve Adaletin şehri Den Haag, sahil beldesi Scheveningen, Rotterdam, ve Mavi – beyaz (delft blue) çinileri ile ünlü Delft kenti göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Amsterdam kanal turumuz. Konaklama otelimizde.

Day 8
AMSTERDAM (MARKEN - VOLENDAM) - KÖLN - İZMİR

Marken-Volendam gezisi. Bu gezimiz sırasında eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’da tarihi evleri ve limanı gezebilir, eskiden ada olan Marken kasabasında kır yaşamı hakkında fikir sahibi olabilir, Volendam’da Hanengli balık ekmeklerin tadına bakabilirsiniz. Gezilerimizin ardından Amsterdam’dan ayrılıyor ve Köln’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Köln şehir tanıtım turumuz. Almanya’nın en eski kentlerinden olan şehirde çan kulelerinin yüksekliği ile tanınan ünlü katedral, alışveriş caddesi Hohe Strasse ve yaya bölgesi, Rhein Nehri Köln şehir turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından dönüş yolculuğumuz için Köln Havaalanı’na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUNEXPRESS Havayolları XQ 983 sefer sayılı uçağımız ile gece 02:15’de AKTARMASIZ DİREKT İzmir’e hareket. Varış ve başka bir Lady Travel turunda buluşmak üzere vedalaşma.

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • -SUNEXPRESS HAVA YOLLARI İLE İZMİR / FRANKFURT AKTARMASIZ DİREKT GİDİŞ ve KÖLN / İZMİR AKTARMASIZ DİREKT DÖNÜŞ UÇUŞLAR
 • -ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI
 • -PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASIULAŞIMLAR ve
 • YURTDIŞINDA HAVAALANI TRANSFERLERİ
 • -PANORAMİK PARİS, AMSTERDAM, BRÜKSEL, BRUGGE, METZ, LÜKSEMBURG, KÖLN,
 • NOTRE DAME-EIFFEL, SEINE NEHRİ-MONTMARTRE-SACRE COEUR, AMSTERDAM KANAL TURU, MARKEN VOLENDAM, GRAND HOLLAND ve DİSNEYLAND TURLARI
 • -LÜKSEMBURG'DA 1 GECE, AMSTERDAM YAKINLARINDA 2 GECE, PARİS'TE 3 GECE, BRÜKSEL veya BRUGGE'DA 1 GECE ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA
 • -SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİ OTELLER
 • -LADY TRAVEL REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • -SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 120 (YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)
 • -YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 15 TL) (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır)
 • -SEYAHAT İPTAL, VİZE, SAĞLIK GÜVENCE PAKETİ: € 15 (70 yaş üzeri € 30.-)
 • -İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ
 • EĞLENCE GEZiSi
 • -LİDO SHOW TURU : € 135.- (2-12 Yaş € 95.-)
Önemli Bilgiler

*Tüm fiyatlar 15 Ocak 2018 mesai bitimine kadar geçerlidir ve kontenjanlar ile sınırlıdır.
*Erken rezervasyon kampanyası sınırlı kontenjan için geçerli olup, son kayıt tarihinden önce firmamız tarafından sonlandırılabilir.
*Firmamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey protokolüne tabidir. Tüm uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcu uçuştan 24 saat önce, uçuş saatlerini acenteden teyit etmekle yükümlüdür. Yolcu turu saat değişme riskini kabul ederek satın almıştır.
*İsteğe bağlı seyahat iptal, vize ve sağlık güvence paketi (Erv Ergo sigorta) : sigorta içeriğinde kabul edilen ve belgelendirilebilen nedenlerden dolayı misafirlerimizin turu iptal edebilmesi (her koşulda, vize reddinde %25, diğer hallerde %15 muhafiyet ile), tur sırasında sağlık sorunları, bagaj kaybı ve hasarı v.b. konuları güvence altına alan sigorta paketidir. Detayları sorunuz.
*3 kişilik odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. İlave yataklar çek yat veya sofa bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmakta olup, bu tür yataklardan kaynaklanacak sıkışıklık müşterimiz tarafından kabul edilmiş sayılır.
*Otellerde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
*Gezilecek şehirlerde olabilecek ulusal bayram, kongre, spor organizasyonları v.b. yoğunluklar nedeni ile gezi programında değişiklik yapma hakkı acente için saklıdır. Konaklama yerlerinde değişiklik yapılabilir.
*Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır.

You can send your enquiry via the form below.

5 Ülke 6 Şehir

Trip Facts

 • Lütfen bilgi alınız
 • Lütfen bilgi alınız.
 • Lütfen bilgi alınız.
 • Paris-Amsterdam-Brüksel-Lüxemburg-Köln-Frankfurt-Brugge-Notra Dame-Eiffel-Seine Nehri-Montmartre-Sacre Coeur Metrz-Den Haag-Rotterdam-Scheveningen-Delft-Marken Volendam-Disneyland
 • İzmir'den İzmir'e SunExpress Havayolları ile Frankfurt Gidiş, Köln Dönüş Ayrıcalığı ile